У п’ятницю у Смілі під час виступу лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко частину громади разом із мером Сміли Олексієм Цибком «заблокували в приміщенні мерії» і не давали вийти через головний вхід, доки політик не завершить свою промову. Охочим вийти з приміщення міський голова Черкас, який разом із своїми заступниками покинув робоче місце, щоб зустріти партійну лідерку, пропонував скористатися запасним виходом.

Про це повідомляє місцеве видання «Смілянський базар».

Нагадаємо, як наше видання писало раніше, партійців звинуватили також у завезенні псевдоприхильників з інших міст і районів, зокрема працівників комунальних закладів Черкас. Активіст Дмитро Захаров оприлюднив список людей, з телефонами та назвами закладів, а також виклав відео, що підтверджує його припущення.

Коли Юлія Тимошенко виступала на сходах мерії, деяких представників Смілянської громади і мера міста заблокували в будівлі і не випускали, доки лідер «Батьківщини» не закінчить свою виступ. У відповідь на їхнє бажання вийти й поставити Юлії Володимирівні запитання їм пропонували «поставитися з розумінням» (адже в деяких містах під час виступів Тимошенко були провокації) й скористатися запасним виходом.

Серед тих, хто не пускав людей до Тимошенко, був мер міста Черкаси Анатолій Бондаренко та його перший заступник Ігор Волошин.

Нагадаємо, 15 листопада, через місяць після початку опалювального сезону і за день до запланованого візиту в місто Юлії Тимошенко, Президент Петро Порошенко дав доручення «невідкладно включити газ і тепло місту Сміла». На наступний день Юлія Тимошенко прибула в Смілу, «щоб особисто проінспектувати котельні». В той день були запущені ще не всі котельні (про повний запуск стало відомо вранці в суботу). Це дало Тимошенко привід заявити, що «котельні не працюють».