Команда Анатолія Бондаренка сьогодні зібрала прес-конференцію аби ще раз виправдатись за проведення скандальної сесії міської ради в Каневі. Нагадаємо, що адміністративний суд скасував частину рішень підпільного зібрання депутатів.

Так, за словами батьківщинівців Анатолія Бондаренка та Юрія Тренкіна, вони рятували на таємній сесії місто від колапсу та розподіляли десятки мільйонів гривень на добрі справи: ремонти шкіл, асфальтування доріг, придбання тролейбусів та медичного обладнання.

 – Ухваливши таке рішення (скасувавши рішення таємної сесії, – ред.)  суддя Паламар перевищив повноваження, наплював на закон. Це безпрецедентне рішення, – емоційно висловився міський голова.

– Це рішення було прийнято під впливом певних осіб і не в рамках закону, – підтримав мера Юрій Тренкін.

У засудженні таких дій суду також взяли участь керівники промерських фракцій та департаментів міської ради. Роман Діскант навіть пообіцяв домогтися звільнення судді, який посмів скасувати рішення скандальної сесії.

– Судья ставит чуть ли не на колени 300-тысячный город! Один человек в мантии! Он должен нести наслидки! Мы сделаем все чтобы судья не работал на своей должности! – передаємо дослівно погрози депутата Дісканта.