Другий благодійний ярмарок в рамках акції до Дня Святого Миколая – «Стань Святим Миколаєм для поранених Захисників» відбувся у Черкасах. Інформує пресслужба міськради.

У заході, який провели у міському будинку культури ім.І.Кулика, окрім представників громадськості, взяли участь міський голова Анатолій Бондаренко, перший заступник Сергій Тищенко, заступниці Марина Гаркава та Анастасія Чубіна, депутатка міської ради Валерія Шинкарьова, представники структурних підрозділів Черкаської міської ради.

blank

Мета ярмарку – збір коштів для поранених захисників. Під час заходу можна було придбати вироби підопічних установ соціальної сфери та закладів профтехучилищ; покласти кошти у благодійну скриньку; зробити фото за донат у фотозоні в стилі мілітарі; послухати музичні композиції на віолончелі та трубі.

“Зараз чимало військових проходять реабілітацію в Черкасах і потребують нашої підтримки, тож із задоволенням долучився до благодійного ярмарку у межах акції «Стань Святим Миколаєм для поранених Захисників». Придбав авторські вироби, які власноруч підготували заклади соціальної сфери та професійно-технічної освіти Черкас. Укотре переконався, які у нас талановиті люди! Кожна гривня, виручена на ярмарку, піде на підтримку наших хлопців і дівчат. Хочу, щоб цей благодійний захід дійсно став для них подарунком до Дня Святого Миколая!”, – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

blank

blank