У Черкасах триває судовий процес щодо визнання незаконним звільнення із посади директора міського департаменту організаційного забезпечення Лілії Маліщук.

Нині справа перебуває вже на фінальному етапі розгляду – розпочалися судові дебати, пише “18000”.

Під час судового засідання Маліщук назвала своє звільнення “політичною справою”.

Вона разом із адвокатами запевняла, що на роботі була тверезою. Доказом цього, за словами екс-чиновниці, є довідка від лікаря. Натомість юрист ЧМР Олександр Мазур твердив, що довідка була складена з порушеннями. А отже, не є дійсною.

Окрім визнання звільнення незаконним, Лілія Маліщук вимагає від мерії відшкодування моральної шкоди.

– Я є авторитетною посадовою особою, про що свідчать і медаль “За сумлінну працю”, і численні відзнаки від різних органів. Я є відома людина в місті, – заявила Маліщук. – Я коли вийшла від Ботнара (заступник мера, висуванець ВО “Свобода”, – ред.) з кабінету, в мене був такий головний біль, тиск – 185, я була вимушена вживати препарати від тиску. Я взагалі не могла зрозуміти, як можна зі мною як із людиною так вчинити.

Вона зазначила, що нині її авторитет постраждав, а свою честь і гідність вона вимушена захищати в суді.

– Це сталося лише тому, що в міську раду прийшли некомпетентні люди, яким трудову книжку в 34 роки заводять у Черкаській міській раді, і які зразу працюють на найвищих посадах, – сказала Лілія Маліщук.

Вона також зазначила, що моральну шкоду оцінила символічно – в розмірі 1 грн.

Нагадаємо, Лілію Маліщук було звільнено у жовтні минулого року. Заступник міського голови Юрія Ботнар звинуватив її в тому, що вона живала алкоголь на робочому місці.