Житель села Велика Яблунівка пропонував інтим 12-річним дівчатам. Спілкування із 70-річним односельцем діти записали на відео.

Про це повідомляє видання “Обозреватель”.

Випадок стався минулого місяця, однак батьки школярки, до якої домагався чоловік, вирішили розповісти про подію тільки зараз. Рідні вважають, що поліція належним чином не розслідувала подію.

За словами матері однієї з дівчат, прохання чоловіка підійти діти проігнорували, але після підійшли. Адже подружка її доньки дуже хотіла кошеня, а у чоловіка були вдома пухнасті чотирилапі.

“Під час розмови він почав хапати подругу моєї доньки за руку, попросив потриматися за її статеві органи. Далі старий, з її слів, почав шепотіти дівчаткам, щоб ті прийшли до нього ввечері. Говорив, прийдете і тихенько постукайте у вікно, “я собак закрию, і ви мене будете задовольняти, ви мене збуджуєте”, − розповіла мати однієї з дівчат Олена (імена жінки і дитини змінено з етичних міркувань).

blank

Журналістам 12-річна Таня сказала, що боялася підходити до будинку чоловіка, але подружка дуже хотіла кошеня.

“Я включила камеру і все записала. Після нашої з ним розмови мені було страшно”, − зізналася дівчинка.

За словами місцевих жителів, пенсіонер всім каже, що він сліпий, тому на зйомку він не реагував. Однак місцеві жителі вважать, що чоловік прикидається. Те, що житель села симулює, вважає і голова сільради Тетяна Комнатна. За її словами, Микола, так звати пенсіонера, постійно ходить у сонцезахисних окулярах і всім говорить, що він інвалід за зором, нерідко просив людей перевести його через дорогу.

Сусіди пенсіонера розповідали працівникам сільради, що той самостійно рубає дрова, забиває цвяхи, косить траву.

В ГУНП Черкаської області інформацію підтвердили.

Правоохоронці повідомили мамі дівчинки, до якої залицявся чоловік, що йому винесли попередження.

“За вказаною заявою відкрите кримінальне провадження за статтею розбещення неповнолітніх. Розбирається слідство”, − розповів начальник прес-служби ГУНП у Черкаській області Дмитро Грищенко.

Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.