Змінив професію та став до лав бригади «Лють». Черкащанин Назар Гуцал уже вирушив на навчання, аби вже за три місяці поповнити сили «Гвардії наступу».

Назар Гуцал – 31-річний житель Черкащини, має освіту техніка-будівельника. Чоловік дізнався про набір до «Гвардії наступу» із соціальних мереж та вирішив долучитися добровольцем. Подав анкету до бригади «Лють» в Головному управлінні Національної поліції Черкаської області. Детально вивчив вимоги до кандидатів та успішно пройшов всі етапи відбору.

– До війни я і моя родина мали багато планів, разом з дружиною виховували сина та будували чудове майбутнє для нього, однак війна внесла свої корективи, – каже доброволець. – Ще до подачі документів до штурмової бригади у мене була непереборна лють до загарбників, які знищують все на своєму шляху. Щодня ми бачимо жахливі наслідки війни, зламані життя, знищені будівлі. Через це ми не маємо права здаватися, ми маємо продовжувати боротися відчайдушно.

Наразі він відправляється у відрядження, де на нього чекають три місяці посилених навчань із професійними інструкторами з вогневої, тактичної, домедичної та фізичної підготовки.

Деталі на сайті  storm.mvs.gov.ua/.ua а

Працює гаряча лінія для консультацій 0800100020

Новини «Гвардії наступу» читайте на офіційному телеграм-каналі https://t.me/gvardiyanastup

Подавайте заяву в регіональних ЦНАП:

  • Черкаси: вул. Благовісна, 170
  • Сміла: вул. Незалежності, 37
  • Умань: вул. Чорновола, 32/6
  • Жашків: вул. Захисників України, 17
  • Звенигородка: вул. Івана Сошенка, 47.
  • Золотоноша: вул. Незалежності, 40.