Сьогодні, 22 травня, на черкаському центральному стадіоні зібралися керівництво комунального закладу, чиновники, міський голова та журналісти, аби перевірити, як просувається реконструкція запасного футбольного поля, яке почали облаштовувати ще в 2016-му році, пише “Zmi.ck.ua”.

Зауважимо, що зустріч відбулася за відсутності підрядника – директора ПП “Черкаси-Інтерстрой” Володимира Халая. На думку заступників міського голови Ігоря Коломойця та Юрія Ботнара, підряднику вже не цікаво завершувати роботу на цьому об’єкті, адже він зайнятий освоєнням нових коштів.

“Йому телефонували, він сказав, що зайнятий, знаходиться на поточному ремонті й чекає асфальт”, – сказав Коломоєць.

Натомість міський голова Анатолій Бондаренко повідомив, що Володимир Халай готовий відзвітувати на наступному засіданні виконкому.

“Я спілкувався тільки що з підрядником, він мені сказав, що просто не готовий, зайнятий на іншому об’єкті, а в п’ятницю на виконкомі може доповісти членам виконкому повністю всі течії підводні й не підводні з прізвищами”, – зазначив міський голова.

За словами заступника директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Богдана Бєлова, за два роки підрядником було освоєно майже 4, 5 млн грн. На 2018-ий рік виділено 460 тис.грн. Кошти продовжують виділяти, адже об’єкт не завершений.

Згідно із проектом, на запасному полі вже мали бути встановлені трибуни, сітки й огорожа. Втім, наразі є лише газон.

“Такі канави, це ж будь-хто зламає ногу. Газон з такими ямами. Я ось провалився на футбольному полі, це смішно. Технологія повністю тут не відповідає вимогам.  Ми можемо запросити експертів з Федерації футболу України й вони скажуть повністю зняти усе. Газону на основному полі вже 30 років, але він у чудовому стані. А цей тільки вистелили, й можна порівняти”, – сказав він.

blank

Окрім цього, за газоном наразі не слідкують. Директор КП “Центральний стадіон” Юрій Гончаров запропонував варіант вирішення цієї проблеми.

“Ми розуміємо з якими труднощами зіштовхнувся підрядник, бо він не може поливати газон, а ми також не можемо давати безкоштовно воду, і немає в проекті коштів на стрижку, на міндобрива та інше. Є пропозиція підряднику розбити цей об’єкт на дві черги, щоб перша черга це було футбольне поле, ми створюємо комісію, залучаємо спеціалістів, агрономів і вони дають оцінку, що поле придатне, можна все робити. І ми згодні взяти на баланс і виконувати всі ті регламенті агротехнічні роботи, які потрібно робити. І тоді по цій частині проекту вже буде закрите питання. А далі підряднику тільки залишиться облаштування трибун, підпорних стінок і огорож”, – сказав Гончаров.