У Лисянці таксисти безкоштовно возять літніх людей. Роблять це через ожеледицю в місті. Започаткував ідею бізнесмен Євген Головнич. Пише видання “Вісті Черкащини“.

–Це ситуація з власного життя. – пояснює власник фірми таксі. – Їхав сьогодні й побачив, як бабуся важко йде по цій ожеледиці. Зупинився й підвіз. А потім вирішив, що це можна зробити масово. Людей шкода, бо не розрахували свої сили та погодні умови й вийшли. Якщо виконаємо кілька десятків таких поїздок, то фірма не збідніє.

Своїм підлеглим Головнич наказав обов’язково підбирати людей похилого віку й відвозити, куди тим потрібно. Після кожної поїздки мають робити фотозвіт.

–Возимо не конкретно пенсіонерів лише, а й просто літніх людей, – продовжує чоловік. – Якщо мій працівник їде й бачить, що така людина йде, обов’язково має підібрати. Тим паче, я особисто бачив, як багато хто падає. Зараз тяжка ситуація. Сказав таксистам, щоб робили фотозвіти. Не для того, аби піаритись, а щоб деякі не зловживали й не списували замовлення.

Перших пасажирів таксисти вже почали возити. Деякі відмовляються від послуги. Вважають, що їх змусять заплатити.

–Кількох пенсіонерів хлопці вже підвезли, – говорить Головнич. – Буває, люди відмовляються. Для них це дико. Думають, що це не може бути безкоштовно. Тому дав додатково задачу посилено пояснювати суть ідеї. Застеріг, що не дай Боже когось не підвезуть.