«Завдяки» таємній незаконній «канівській» сесії місто ризикує залишитись без електротранспорту. Пише на Фейсбуці депутат Черкаської міської ради Руслан Зоря.

Трудовий колектив тролейбусного парку доведено до відчаю, вони вимушені оббивати пороги депутатських приймалень з благанням провести сесію, щоб внести зміни до бюджету і надати тролейбусному парку фінансування. В іншому випадку історія із транспортним колапсом повториться, і вже не з примхи перевізника, а через відсутність у нього грошей на зарплати, електроенергію та заміну автошин.

На 6 грудня призначене чергове засідання сесії, скликати яку ми неодноразово вимагали ще минулого місяця. Депутатська група «Громадянської позиції» та низка інших депутатів готові ухвалити це нагальне питання. Сподіваюся, що меру вистачить здорового глузду привести на сесію підконтрольних йому депутатів. Прикро за таке зневажливе ставлення міського голови до тролейбусників, які фактично всіма своїми силами рятували місто під час страйку автобусних перевізників.

blank

blank