Містяни назбирали необхідні 250 голосів під петицією про повноцінне облаштування пішохідної доріжки у мікрорайоні Митниця. Тепер петицію має бути винесено на розгляд сесії.

“Багато років вздовж будинків № 37 та 39 по вул.Гагаріна до дитячого садочку №34 “Дніпряночка”(Гагаріна, 53) існувала пішохідна доріжка. Дана пішохідна доріжка позначена на плані зонування території м.Черкаси (схема функціонального зонування території м. Черкаси, схема зонування території м. Черкаси, класифікація територіальних зон).

Вищевказана пішохідна доріжка руйнувалася та не відновлювалась впродовж багатьох років, наразі її стан не задовільний.

Жителі мікрорайону вимушені користуватись зруйнованою пішохідною доріжкою, яка не освітлюється, а частина пішохідної доріжки взагалі перекрита парканом приватного забудовника(будинки №41/1 та 41/2).

У зливу взагалі відсутня можливість пересуватись цією доріжкою, адже вона перетворюється на велику калюжу з багнюкою.

Варто звернути увагу, що є важливим аргументом, пішохідною доріжкою не можуть пересуватися люди з інвалідністю, адже її стан не задовільний та що саме цією пішохідною дорогою йде інтенсивний рух пішоходів з дітьми(адже саме цією дорогою батьки з дітьми рухаються до садочка № 34 “Дніпряночка), що є ще одним із найважливіших аргументів, адже діти – наше майбутнє.

Тому звертаючи увагу на вище викладене прошу, розглянути та підтримати дану петицію та забезпечити жителів мікрорайону благоустроєм та повноцінним облаштуванням пішохідної доріжки вздовж будинків №37, 39, 41/1, 41/2 по вулиці Гагаріна до дитячого садочку №34 “Дніпряночка”(Гагаріна, 53)», а саме:

– відремонтувати пішохідну доріжку (асфальтним покриттям чи тротуарною плиткою);
– облаштувати з’їзди для людей з інвалідністю та дитячих візочків;
– зрізати сухі гілки на деревах;
– встановити освітлення пішохідної доріжки.” – йшла мова у петиції.