Містяни назбирали необхідні 250 підписів під петицією. Тепер її мають винести на розгляд сесії Черкаської міської ради.

“Ми, мешканці Південно-Західного району бачимо як зараз в різних районах Черкас депутати звітують про початок або завершення ремонтів міжквартальних проїздів та доріг, що знаходяться на прибудинкових територіях багатоповерхівок. В той час коли в мікрорайоні Митниця масово відбуваються такі ремонти міжквартальних проїздів в Південно-Західному районі біля багатьох будинків глибина ям досягає 15-20 сантиметрів. А самі дорожні під’їзди до багатоквартирних будинків виглядають наче після військових дій, дороги вкриті серпантином ям різної глибини.

Такий стан доріг заважає швидко та безпечно діставатись до цих будинків машинам швидкої допомоги та іншим комунальним службам, заважає нормально пересуватись батькам з колясками. Унеможливлює безпечне пересування колясок людей з інвалідністю.

Наполягаємо на тому, що безпека пересування мешканців ПЗР має бути важливішою за красу (зокрема мощення тротуарної плитки замість асфальтованих тротуарів), тому в умовах обмеженого бюджету пропонуємо терміново спрямувати кошти саме на упорядкування міжквартальних проїздів в ПЗР, зокрема за адресами:

вул. Смілянська 128
вул. Смілянська 128/1
вул. Смілянська 126/1
вул. Смілянська 126/2
вул. Сумгаїтська 69
вул. Сумгаїтська 67
вул. Сумгаїтська 65
вул. Сумгаїтська 48″, – йшла мова у петиції.