На офіційному сайті Черкаської міської ради зареєстровано петицію “Щодо встановлення лежачих поліцейських по вул.. Г.Сагайдачного між будинками 166 та буд 174”.

“Звертаємось з пропозицією встановлення лежачих поліцейських по вул.. Г.Сагайдачного між будинками 166 та буд 174, у зв’язку з тим, що вул. Є небезпечною для пішоходів

По вул. Г.Сагайдачного є багатоповерхові будинки 166,168,170,172,174, та приватний сектор, які знаходяться «в полі», а на іншій стороні вул. Г.Сагайдачного знаходяться: школа №14,25, дитячі садочки,№60,62, продуктові кіоски та магазини, аптека та інші об’єкти інфраструктури міста, тому переходи через вулицю потрібно досить часто.

Транспортний потік на ділянці між вул. Симиренківською та кругом вул. Пацаєва дуже інтенсивний, і після укладання нового асфальтного покриття швидкість руху транспортних засобів значно зросла, досягає до 80 км/год (навіть трактори «пролітають» цю ділянку), а на наявний пішохідний перехід із розміткою та дорожніми знаками між будинками 166(168) та буд 241 водії практично не звертають увагу, тому перейти вулицю дорослим із маленькими дітьми і дітям шкільного віку дуже складно. Єдиним економічним та ефективним засобом впливу на водіїв для зменшення швидкості транспортного потоку є лежачі поліцейські, аналогічні до тих, які знаходяться біля пішохідного переходу школи №13.” – йде мова у петиції.