Заборону проїзду великогабаритних транспортних засобів по провулку Чалова просять черкасці. Відповідну петицію зареєстровано на офіційному сайті Черкаської міської ради.

“Ми, мешканці провулку Чалова, звертаємось до місцевої влади із проханням посприяти у вирішенні питання, щодо заборони проїзду вантажного транспорту та легкових автомобілів провулком Чалова.

Хоча влітку 2020 року на в`їзді до провулку Чалова із вулиці Чайковського було встановлено заборонний знак 3.3 “Рух вантажних автомобілів заборонено”, вантажні автомобілі продовжують рух по вказаному провулку, нехтуючи вказаним знаком.

Паралельно провулку знаходиться вулиця В.Чорновола, яка є асфальтованою, однак водії прагнучи “зрізати” щоразу проїжають провулком Чалова, перевищуючи швидкість, чим наражають на небезпеку пішоходів, особливо дітей, адже наподалік знаходиться школа та дитячі садочки. і щодня провулком проходять мами з дітьми та діти без супроводу дорослих, оскільки провулок Чалова не обладнаний тротуаром для пішоходів, то всі рухаються безпосередньо по дорозі

Водії вантажних автомобілів на зауваження не реагують та свідомо продовжують рух забороненою ділянкою дороги.

Ми просимо надати провулку чалова статус пішохідного, обмежити рух транспорту провулком, та дозволити встановити обмежувач для проїзду на територію провулку, доступ до якого надати всим місцевим жителям.” – йде мова у петиції.