Містяни назбирали понад 250 необхідних підписів під петицією.

“Розпорядженням уряду від 15.01.2020 “Про затвердження переліку закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 р” КНП «Третя Черкаська міська лікария ШМД» визначена опорною лікарнею Черкаського госпітального округу I рівня. Щорічно у лікарню госпіталізуються 5.5 тис пацієнтів з хворобами системи кровообігу, в тому числі 260-з гострим інфарктом мiокарда.
Обов’язковою умовою надання медичної допомоги при гострому інфаркті мiокарда за програмою медичних гарантій є наявність стаціiонарного цифрового ангіографа та кабінету інтервенційної кардіології та реперфузійної терапії, робота якого неможлива без ангіографа.

На сьогоднішній день лікарня є закладом, який сконцентрував у собі невідкладну допомогу з 16 профілів. Щорічно в лікарні отримують невідкладну стаціонарну допомогу біля 23 тис паціснтів, ще 26 тис травматологічного пункту та приймального відділення, за рік проводиться біля 7 тис оперативних втручань. До нас на лікування поступають хворі у вкрай важких станах, які потребують негайної допомоги – і таких 70 кожен день. Лікарня вже зараз працює у надзвичайно напруженому режимі.

Вартість сучасного ангіографа складає 14 800 000 грн.” – йде мова у петиції.

Нагадаємо, що аналогічну петицію містяни підтримували ще у 2018 році. Чому ангіограф так і не придбали, можна прочитати ТУТ.