За дорученням міського голови Анатолія Бондаренка, враховуючи лист звернення ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість Благоустрій» виконавчий комітет ухвалив рішення щодо внесення змін до попереднього рішення виконкому  від 17.04.2019 №414 «Про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на надання послуг  з вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних) на території м. Черкаси», а саме:

– додаток 2 до рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради від 17.04.2019 №414 «Про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних) на території м. Черкаси» графік збору та вивезення великогабаритних та ремонтних відходів товариством з обмеженою відповідальністю «Сантехбудконструкція» викладено  в новій редакції.

Також визнано таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради від 07.10.2019 № 1119 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради від 17.04.2019 № 414 «Про введення в дію рішення конкурсу на надання послуг з вивезення переможця конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів (великогабаритних та ремонтних) на території м. Черкаси».

Крім цього, внесено відповідні зміни до договору № 1-26/04/19 шляхом укладання додаткової угоди.

Ознайомитись із графіком збору та вивезення великогабаритних та ремонтних відходів товариством з обмеженою відповідальністю ТОВ «Управлінська компанія «Нова якість» Благоустрій» можна ТУТ.