Одним із найважливіших аспектів під час пошуку роботи є знання сучасних джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати.

Нещодавно у Маньківській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся майстер-клас. Основною метою заходу було ознайомлення учасників із сучасними джерелами пошуку роботи, їх перевагами і недоліками, необхідністю їх щоденного опрацювання. У ході семінару активного обговорювались питання про те, де потрібно шукати вакансії, які методи використовувати при пошуку роботи, як побудувати власну стратегію успішного працевлаштування.

Особливу зацікавленість у безробітних викликала інформація про використання сучасних методів підбору персоналу роботодавцями – відеорезюме та онлайн-співбесіда. За словами фахівчині з профорієнтації Віти Власенко, саме ці форми роботи є  найбільш ефективними, а також економлять час роботодавця і пошукача роботи.
Також учасників заходу поінформували про новий проєкт для успішного працевлаштування – Освітній портал державної служби зайнятості.

 «Сервіс допоможе громадянам розвивати знання і навички, затребувані на ринку праці, допоможе у написані сучасного резюме, підготовці до співбесіди тощо. Також, безробітні зможуть обрати для себе освітній курс або вебінар, який проводиться центрами профтехосвіти служби зайнятості», – прокоментувала директорка районної філії Галина Гаврилюк

Наприкінці заходу кожному  шукачеві роботи рекомендували бути активним на ринку праці, щоденно опрацьовувати по кілька джерел вакансій, використовувати різноманітні джерела вакансій, що значно прискорить  їх легальне працевлаштування.
Участь у семінарі взяли 20 осіб із числа безробітних.

Повідомляє Маньківська районна філія ОЦЗ.