Повномасштабна війна в Україні триває понад півтора року, і чи не кожен з нас вже має власні формули повернення собі спокою, коли накриває чергова хвиля стресу. Зірки українського шоубізнесу — не виняток.

У соцмережах вони діляться корисними лайфхаками у відеозверненнях до дітей у межах кампанії #BraveKidsUkraine. Мета проєкту — психологічно підтримати дітей під час повітряних тривог, пише “Інсайдер“.

Письменниця та співачка родом з Черкас Ірена Карпа, яка також підтримала кампанію #BraveKidsUkraine, додала у своє відеозвернення трохи чарів. Ірена каже, що будь-яку воду можна зробити чарівною, але є маленький секрет:

«Берете трави, які ви любите — це може бути сушене щось, може бути такий іван-чай від карпатських мольфарів, засипаєте і кажете собі: чаклую на любов, на перемогу, на те, щоб мені щастило і на те, щоб я була чи був ще більше brave! І кажете: чари-бари-фук! Чи кажете: мольфаруй-мольфаруй і своє пильнуй! І потім робите таке лице і кажете: і-хі-хі-хі-хі. Все! Повірили, подивились, почаклували. Я вже відчула, як сили прибувають».

Ірена розповідає малечі, що вдома з батьками можна робити таку «чарівну» воду і гарячою, і холодною, і з додаванням улюбленого варення, лимону, імбиру чи трав. Головне — сказати правильні чарівні слова, щиро забажати того, чого ви насправді хочете.