Діна Глазунова створила в Чигирині перший вільний простір “Хата-хаб”, де діти і дорослі можуть розважатися й розвиватися.

Для цього вона переобладнала власну квартиру – і тепер там влаштовують майстер-класи, виставки, кінопокази й тренінги. Про це повідомляє “Громадське ТБ: Черкаси”.

Засновниця говорить, що в їхньому місті майже немає місць для культурного відпочинку і розвитку. Тому Діна Глазунова хоче перетворити Чигирин з депресивного міста в активне.

У квартирі функціює мультимайстерня, міні-салон та дитяча кімната. Коли мами приходять на тренінги, то дітям є чим зайнятися в цей час.

Також у вільному просторі організовують освітні та розважальні проекти. Як виникла ідея створення – дивіться детальніше у відео.

Агенти змін. Діна Глазунова

Dina Glazunova хоче перетворити Чигирин з депресивного міста в активне. Там майже немає місць для культурного відпочинку і розвитку. Є лише піцерія) Тому Діна створила в місті перший вільний простір «Хата-хаб», де діти і дорослі можуть розважатися й розвиватися. Для цього вона переобладнала власну квартиру. І тепер там влаштовують майстер-класи, виставки, кінопокази й тренінги. #хатахаб #чигирин

Geplaatst door Hromadske.tv.Cherkasy op Zaterdag 17 november 2018