Пісня “ПЛАКАЛА” гурту “KAZKA” стала хітом 2018 року. Аудіозапис пісні наразі зібрав 48 млн переглядів на YouTube. Пісня посідає перші позиції в чартах і входить в ТОП-10 на “iTunes” в Україні. Її слухають у Болгарії, Молдові, Росії, Литві, США, Японії, Великобританії та інших країнах.

25 вересня вийшов офіційний відеокліп на цю пісню, участь у якому взяла черкащанка – Анна Петровська. Інформує видання in.ck.ua.

У липні гурт оголосив конкурс на кращий переспів або фан-відео пісні. Головний приз – роль в офіційному відеокліпі. Протягом двох тижнів гурт обирав фаворитів і щодня презентував одного з них в Instagram-сторіз у себе на сторінці. В останній день конкурсу до фаворитів потрапила і черкащанка Анна Петровська.

“Все почалося з того, що влітку я вирішила запустити власний канал на YouTube. Ми відзняли перші відео, серед яких був кавер на пісню “Плакала”. Дізналася про конкурс із соцмереж гурту “KAZKA”. Опублікувала відео, за умовами конкурсу поставила хештеги. І просто дуже-дуже сильно цього захотіла. Коли дізналася, що втрапила до фаворитів – це була тотальна істерика))) Шок, радість, збентеження, сльози – все вперемішку.

Через місяць я поїхала на зйомки у Київ. Декілька хвилин до початку. Біля мене стоять троє професіоналів і корегують останні деталі: мейк, зачіску, вбрання, головна режисерка називає моє ім’я і кличе ставати перед камерою. Я так сильно відчула себе у тому моменті.  Це той досвід, який хочеться переживати. Вірю і знаю, що дуже близько той час, коли я випущу власний кліп.” – каже Петровська.