У Черкаській міській раді депутати від ВО “Черкащани” будуть підтримувати обраного міського голову Анатолія Бондаренка. Про це в коментарі “Дзвін.media” повідомив голова Черкаської міської організації ВО “Черкащани” Віктор Беззубенко.

“Ми будемо працювати на благо черкаської громади, маємо власну програму, і вона по більшості пунктів збігається із програмою новообраного міського голови та партії “За майбутнє”. У нас є багато фахових людей, які вже працювали задля громади, можуть швидко і якісно виконувати роботу, показували високі результати. Наприклад, Ірина Топчій, яка свого часу очолювала департамент освіти, була одним із найкращих очільників за всю історію його існування, і навіть сьогодні освітня галузь міста продовжує започатковані нею напрацювання. Топчій стала депутатом Черкаської обласної ради. А депутатом Черкаської районної ради, наприклад, стала Лілія Маліщук, яка також має величезний досвід адміністративної роботи та надзвичайні організаторські здібності. Таких людей ми будемо пропонувати на відповідальні посади, бо новообрана рада має оперативно включатись в роботу. Вважаю, що очільниками департаментів мають бути передовсім професійні, досвідчені відповідальні люди, бо ми, наприклад, у тій же боротьбі з коронавірусом, згаяли багато часу, за що зараз люди можуть заплатити життям. Ми маємо показати високі результати у короткий термін, і “Черкащани” можуть такі результати забезпечити у тих сферах, які міський голова нам довірить”, – розповів Беззубенко.

Він також згадав колишню очільницю фіндепартаменту міста Наталію Джуган, зауваживши, що таких фахівців в усій країні одиниці, тому розкидатись подібними кадрами не можна, тож він особисто готовий пропонувати її на посаду у міську раду, хоч, звісно, подібні рішення в партії приймаються колегіально.

“У нас також є бачення щодо секретаря Черкаської міськради і свій кандидат – Іван Сухарьков. Він депутат трьох скликань, має величезний досвід. До того ж, ВО “Черкащани” – це місцева партія, тож під час парламентської чи президентської кампанії місто не буде заручником політично-партійних рішень столиці. А експерти припускають, що парламент може бути розпущений достроково вже цієї весни. Однак остаточне слово – за міським головою. Єдине, що ми б хотіли, щоб було створено дієву більшість із щонайменше 25 депутатів”, – додав Беззубенко.

Він також зауважив, що зараз партія поновлює співпрацю з ОСББ, яка трохи призупинилась на період виборчої кампанії.