В Черкасах завершився опалювальний сезон. Наразі заборгованість споживачів перед Черкаською ТЕЦ та КПТМ “Черкаситеплокомуненерго” за послуги з постачання теплової енергії становить близько 668 млн грн. Споживачі Черкаської ТЕЦ заборговували за опалення майже 408 млн грн. Таку інформацію сайт “Про все” отримав у відповідь на інформаційний запит.

Наразі Черкаська ТЕЦ обслуговує 61 779 споживачiв. Станом на 1 березня цього року дебіторська заборгованість усіх споживачів ВП “Черкаська ТЕЦ” за послуги з постачання теплової енергії складає 407 900 916,69 грн. За минулорічний опалювальний сезон аналогічна заборгованiсть складала 4З1 621 1З8,8З грн.

КПТМ “Черкаситеплокомуненерго” має 44 тисячі договорів на обслуговування серед населення, 31 договір з бюджетними організаціями та 452 – з іншими. Заборгованість за послуги з постачання теплової енергії серед населення, станом на 1 квітня 2024 року, складає 219 млн грн, серед бюджетних організацій – 0,9 млн грн, інші структури заборгували 40,6 млн грн, розповів директор підприємства Павло Карась.

Станом на 1 квітня 2023 року заборгованість населення перед КПТМ “Черкаситеплокомуненерго” становила 204 млн грн, а інших споживачів – 45 млн грн.

Водночас в.о.директора департаменту житлово-комунального господарства Андрій Наумчук прокоментував, що опалювальний сезон у місті пройшов без проблем. За його словами, гідравлічні випробування були вчасно і якісно проведені та підготовлені усі центральні теплові пункти, а 33 будинки, у яких без електроенергії не працює система опалення, були оснащені генераторами.

Підготовку до наступного опалювального сезону в Черкасах розпочнуть із середини травня.