Водночас 16 бойових безпілотників “Punischer” передала Силам Оборони України компанія “Cosmolot”, повідомляє “Козацький край”. ”Обличчям” акції став співак Андрій Хливанюк, який, окрім волонтерства, включається і в більш гарячі моменти цієї війни, яку підло розгорнула проти України росія. Так, сам знаменитий співак родом Черкас від перших днів “повномасштабки” – боєць спецбатальйону Нацполіції “Софія”, Хливнюк вже мав поранення в бою і нині є оператором безпілотника.Влітку 2023 року, відповідаючи на запитання журналістів, чи доводилось йому вбивати, Хливнюк відповів: “Я нікого не вбиваю. Вбивство – це кримінальна відповідальність. Я намагаюся деактивувати людських істот, які виросли на моїх піснях, взяли зброю, сіли в танки та приїхали до мене додому вбивати, руйнувати людям будинки, гвалтувати, грабувати. Я не вважаю, що (відповідь)це вбивства”.

Андрій Хливнюк поєднує службу з волонтерською діяльністю і пропагуванням української культури в світі: 5 листопада разом зі своїм гуртом “Бумбокс” він вирушив у черговке турне Єропою, яке триватиме з 7 по 20 листопада і охопить 5 міст Польщі та столиці Австрії, Чехії та Хорватії. Перший концерт – вже завтра, 7 листопада, у польському Вроцлаві.

Всі гроші, зібрані під час європейського турне, буде знову використано на закупівлю нових бойових безпілотників, які безперервно нищитимуть російських окупантів на українській землі. Все частіше наноситимуть удари і по об’єктах військового значення на території держави-агресорки.