Жашківським відділом Уманської місцевої прокуратури забезпечено процесуальне керівництво та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання, носіння та зберігання без передбаченого законом дозволу вогнепальної зброї, за ознаками складу злочину передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України.

Досудовим розслідування встановлено, що 37-річний житель одного з сіл Жашківського району, діючи з прямим умислом, привласнив знайдений ним обріз мисливської рушниці, тим самим незаконно придбав його, після чого тримаючи його безпосередньо при собі, незаконно переніс вказаний обріз мисливської рушниці до свого домоволодіння, де зберігав його без передбаченого законом дозволу, достовірно знаючи, що зберігання даного предмету є незаконним та небезпечним для оточуючих.

У подальшому, вказаний обріз мисливської рушниці був відібраний у обвинуваченого іншим місцевим жителем в ході конфлікту між ними.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 263 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

Повідомляє пресслужба Уманської місцевої прокуратури.