Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 (таємне  викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно) Кримінального кодексу України.

За версією органу досудового розслідування встановлено, що 31-річний черкащанин, раніше судимий за вчинення умисних корисливих злочинів, викрав металевий дзвін з вірменської церкви, яка розташована в м. Черкаси та належить Громадській організації Черкаської області вірменської общини «АРАРАТ», та повантажив його на візок з колесами «кравчучку».

В подальшому продав викрадений дзвін, а отримані грошові кошти витратив на власні потреби. Згідно висновку експерта ринкова вартість викраденого дзвону на момент вчинення злочину становить 17 600 грн.

Встановивши наявність достатніх доказів у вказаному кримінальному провадженні, зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у вигляді арешту на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.