Черкаська область, поруч із Львівською, Полтавською та Донецькою є лідерами по розрахунках теплопостачальних підприємств за спожитий газ. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, інформують на на сайті Мінрегіону.
Ситуація з розрахунками за спожитий газ та електроенергію покращилася протягом останнього місяця на 4%, однак лишається незадовільною. Це може вплинути на отримання номінації від НАК “Нафтогаз” у вересні, коли фінансова дисципліна по розрахункам підприємств має вийти на рівень не менш як 90%.
“Критична ситуація з розрахунками на теплопостачальних підприємствах у Рівненській (58%), а також Хмельницькій, Івано-Франківській, Вінницькій і Київській областях, де стан розрахунків складає менш ніж 73%”, — наголосив Геннадій Зубко.
Віце-прем’єр-міністр окремо порушив питання по Київській області – смт. Коцюбинське, Черкаській області – м. Сміла, і Хмельницькій області – м. Шепетівка, де рівень розрахунків за газ є вкрай низьким.
Він звернувся до голів ОДА, взяти під контроль ситуацію по цих містам.

“Це маленькі міста в яких люди відчувають себе в небезпеці, особливо в опалювальний період”, — підкреслив Зубко.