У межах XV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» та XVІІ Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех-2019» в Києві відбувся круглий стіл «Стратегічне планування у сфері поводження з побутовими відходами».

У роботі круглого столу взяли участь представники центральних та регіональних органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування, керівники державних та комерційних підприємств, громадських організацій. До засідання долучилися й представники Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації.

На засіданні розглядали практичні аспекти реалізації Національної стратегії управління відходами в Україні, внесення необхідних змін до нормативно-правових актів України у сфері поводження з побутовими відходами, розроблення регіональних планів управління відходами, впровадження сучасних методів та технологій в цій сфері.

Теми доповідачів круглого столу стосувалися державної політики у сфері поводження з побутовими відходами, практичних аспектів формування тарифів на послуги поводження з ТПВ, внесення змін до державних будівельних норм у сфері поводження з побутовими відходами, роздільного збирання ТПВ, визначення кластерів та технологічного забезпечення регіональної системи управління відходами на прикладі Вінницької області.

За інформацією Черкаської ОДА.