Практично тиждень погода продовжує вражати аномальним теплом. В окремі дні не тільки Черкащина, а й вся Україна були найбільш теплими в Європі. Повідомив головний синоптик Черкащини Віталій Постригань.


За такої погоди, Черкащи на залишається й найсухішою в державі, з найбільш посушливою осінню за останні 30 років.

Що ж далі за прогнозом? Атлантика продовжує дарувати тепло. В передній частині чергового циклону із північного заходу дмуть південні вітри, які постачають на Черкащину повітряні маси субтропічного походження. Адвекція тепла становить +6..+8º. Тому температурний фон у вихідні дні знову зросте. Підвищенню денної температури сприятимуть і сонячні прояснення. Температура повітря вночі 5..10º тепла, вдень 17-19º. Протистояння антициклону зі сходу виключає суттєві опади, але зумовлює помірний вітер. Вночі та вранці очікуються тумани.

На початку наступного тижня вітер послабшає, стане дещо прохолодніше. Температура вночі 3..8º тепла, вдень 10..15º. Суттєві опади малоймовірні.

Незважаючи на таке тепло, все ж на нас чекають незворотні сезонні зміни. Тому так хочеться встигнути вдосталь насолодитися чарівними фарбами цієї пори – від ніжно золотистих до багряних.