Відбулася 34-та сесія Черкаської міської ради. На розгляд депутатів виносилося близько півсотні галузевих та 143 земельних питання. Повідломили у пресслужбі міськради.


Серед основних – прийняття бюджету на 2023 рік. Завдяки вчасно проведеній значній підготовчий роботі профільних департаментів міської ради та депутатів, головний фінансовий документ міста прийняли одноголосно.

Згідно з документом, дохідна частина бюджету становитиме 4 154 364 326 гривень. Видатки бюджету громади, згідно з проєктом рішення, становитимуть 4 153 433 495 гривень. На реалізацію міських та регіональних програм передбачили 1 253 092 177 гривень.

Серед захищених видатків будуть оплата праці працівників бюджетних установ, нарахування на заробітну плату, придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, забезпечення продуктами, оплата комунальних послуг та енергоносіїв, обслуговування місцевого боргу, питання соціального забезпечення, поточні трансферти місцевим бюджетам, оплата послуг з охорони комунальних закладів культури, підготовка кадрів закладами фахової передвищої та вищої освіти, забезпечення осіб з інвалідністю технічними й іншими засобами реабілітації та виробами медичного призначення для індивідуального користування, оплата енергосервісу.