Депутати Черкаської міськради не підтримали припинення депутатських повноважень секретаря Ярослава Нищика. “За” проголосувало лише 14 народних обранців.

Питання про його відставку з посади секретаря міськради потребуватиме таємного голосування.

Відповідні заяви про відставку із посади секретаря та складання депутатських повноважень Нищик написав ще три тижні тому – 10 червня.

Так само депутати не підтримали відставку заступниці міського голови Людмили Бордунос. Заяву про відставку вона написала 16 червня.

“За” проголосувало лише 8 депутатів.

Як повідомлялося, депутатська група “Слуга народу” зареєструвала проєкт рішення міської ради про відставку Людмили Бордунос. Проте, вона сама написала заяву про звільнення.

Міський голова Анатолій Бондаренко в інтерв’ю “Антенні” в свою чергу заявив, що на сьогоднішній день її (Бордунос, – ред.) позиція не збігається з позицією більшості членів виконавчого комітету.

“І в тому числі, я скажу найголовнішу тезу, ті депутати, які рекомендували її (фактично зараз вони створили нову групу «Слуга народу») написали проєкт рішення про звільнення. Тож ця заява (Бордунос про звільнення, – ред.) – просто “вдогонку”, просто політична заява, щоб привернути увагу ЗМІ”, – сказав мер.

Додамо також, що Бондаренко жорстко критикував депутатів за їхню позицію, адже попри власне небажання працювати в міській раді, і Ярослав Нищик, і Людмила Бордунос продовжуватимуть отримувати зарплату, доки їх не звільнять.