Підсилили потужних. 150 FPV-дронів передали від Черкащини 58 окремій мотопіхотній бригаді імені гетьмана Івана Виговського. «Пташок» передав бійцям очільник області Ігор Табурець, перебуваючи на Сході.
– Черкащина незмінно робить свій вклад, щоб «кров ворожу» понесло «з України у синєє море». Упевнений, що кожен із цих дронів знайде свою ціль. І відпрацює на максимумі по ворогу. – зазначив Табурець.
Це підсилення придбали коштом обласного бюджету. Дрони – незмінний запит №1 від оборонців.
КОМЕНТАРІ