Щоб вчасно розпочати опалювальний сезон 2018-2019 та забезпечити будинки споживачів теплом ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» здійснює активну підготовку теплового господарства до зими. Повідомляють у прес-службі підприємства.

На сьогодні працівники станції проводять завершальні етапи ремонтних робіт по усуненню виявлених дефектів тепломережі за результатами гідровипробувань. Так, на ділянці по вул. Новопречистенській фахівцями, задля надійності теплопостачання під час опалювального сезону, замінено понад 15 метрів теплової мережі, що через зношеність вичерпала свій ресурс.

blank

Водночас на ділянці, що знаходиться на перехресті вулиць Благовісна і Чорновола тепловики виконують підготовчі роботи для встановлення нових сучасних попередньо ізольованих труб. Щоб зберегти нещодавно оновлене асфальтне покриття на зазначеній ділянці дороги ремонтні роботи буде проведено способом підземної прокладки труб. Це дещо ускладнює процес ремонтних робіт та вимагає додаткового часу та ресурсів. Задля зручності містян зазначені роботи проводитимуться без перекриття руху автотранспорту. Нагадаємо, що всього заплановано замінити близько 40 метрів пошкодженого трубопроводу магістральної тепломережі.

blank

Адміністрація Черкаської ТЕЦ просить із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, адже сьогодні ми маємо подбати про безпечне та безаварійне теплопостачання до наших осель узимку.

Завершити всі ремонтні роботи заплановано до 08 жовтня цього року. Після чого у будинках споживачів Черкаської ТЕЦ, де гаряча водопостачання було відсутнє впродовж проведення ремонтних робіт, гаряча вода знову з’явиться. Підприємство готове вчасно забезпечити своїх споживачів теплопостачанням. Першочергово тепло подадуть до шкіл, дитячих садочків і медичних закладів.