Черкаська ТЕЦ на сьогодні завершила проведення ІІІ етапу гідравлічних випробувань теплової мережі на щільність та міцність у м. Черкаси. Наразі працівниками станції проводяться ремонтні роботи по усуненню виявлених дефектів тепломережі за результатами гідровипробувань. Повідомляють у прес-службі підприємства.

Зокрема, на ділянці під перехрестям вулиць Благовісна і Чорновола фахівцями було виявлено, що труби тепломережі зношені та повністю вичерпали свій експлуатаційний термін. Тому, задля надійності теплопостачання під час опалювального сезону, було прийнято рішення провести реконструкцію зазначеної ділянки трубопроводу (замінити пошкоджені труби).

Наразі на цій ділянці працівниками ТЕЦ повністю демонтовано старі труби та проводяться підготовчі роботи для встановлення нових сучасних попередньо ізольованих труб, які забезпечать безперебійне та безаварійне постачання тепла до осель містян взимку.

Нові сталеві труби «одягнені» у спеціальну спінену поліуретанову ізоляцію, що дозволяє зберігати високу температуру носія та забезпечує високий захист від негативного впливу зовнішнього середовища, механічних пошкоджень і деформацій. Всього заплановано замінити близько 40 метрів тепломережі.

Фахівці пояснюють, що у ході ремонтних робіт буде проведено підземну прокладку труб, що дозволить зберегти асфальтне покриття на зазначеній ділянці дороги. Зазначені роботи проводитимуться без перекриття руху автотранспорту.

Завершити роботи заплановано орієнтовно до 25 вересня, після чого гаряче водопостачання буде відновлено. Адміністрація Черкаської ТЕЦ просить із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.