22 листопада в готелі «Апельсин» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та призерів обласного конкурсу «Черкаська якість» у 2018 році. Захід організовано Черкаською обласною державною адміністрацією та Державним підприємством «Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Конкурс якості продукції та послуг щорічно проводиться в області з 2015 року. Його мета є популяризація місцевих виробників продукції та надавачів послуг, які досягли успіхів у своїй галузі та приділяють велику увагу якості.

Цьогоріч участь у конкурсі взяли  26 підприємств  Черкащини, які заявили 35 видів продукції. Після проведення експертної оцінки матеріалів, які надали підприємства-учасники, визначено переможців відповідно до номінацій. Це продовольчі та промислові товари для населення, товари виробничо-технічного призначення, роботи і послуги.

Комунальне підприємство «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради отримало нагороду в номінації «Продукція: роботи та послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах».

Урочисте нагородження провів перший заступник голови Черкаської ОДА, голова конкурсної комісії Віталій Коваль.

Чергова нагорода за успішну діяльність підприємства є результатом поєднання розумної стратегії розвитку та професійної управлінської майстерності. Колектив підприємства вдячний споживачам за таку високу оцінку їхньої щоденної тяжкої праці. Це дає можливість провести самооцінку своєї діяльності, порівняти свої послуги з кращими аналогами та визначити шляхи до вдосконалення.