— Артисти везуть за кордон по три-шість костюмів. Працюють шість днів на тиждень. Після деяких тривалих поїздок одяг викидаємо. Відновити майже неможливо, зношується, — розповідає Олена Брильова, 51 рік. Працює у черкаському вуличному театрі “Джайра”. Робить сценічні костюми. Трупа їздить виступати по всьому світу, пише gazeta.ua.
Олена має коротке синє волосся, виголене з боків. На правому зап’ясті — татуювання: три червоні маки. Зустрічаємося у кав’ярні на вул. Хрещатик у Черкасах. Олена п’є каву з льодом і курить.
— Усе почалося із вогняного шоу. Робила для нього костюми за гроші, які отримувала на роботі в школі, — продовжує Брильова. Вона працює в театрі 10 років. — На День Європи у Вінниці показувати живі фонтани — це коли люди-статуї стають посеред резервуару з водою, а з їхнього костюма ллється вода. Наш технік продумує механізм для кожного образу. Вода може текти з пальців, одягу, елементів декору.
У Вінниці кожна композиція представляла якусь країну. Голландія — квіти, Україна — корабель. Дівчина з кораблем мусила тримати його на голові 4 години.
Маємо спеціальні жести, які показує артист, якщо стало погано, — додає Олена. — Часом мають стояти на сонці весь день. Один хлопець під час вистави в черкаському торговельному центрі скаржився на шум у вухах. Працював живим фонтаном, навколо нього постійно лилася вода. Більше його в цей образ не ставили.
Автор: Оксана Прітченко
КОМЕНТАРІ