Нічну бійку біля цілодобового черкаського ресторану між двома компаніями ветеранів війни прокоментували учасники конфлікту. Нагадаємо, що 23-го липня перемогу українського боксера Олександра Усика деякі черкасці своєрідно відсвяткували – кулачним боєм. Один з ветеранів війни зі зламаною щелепою перебуває в лікарні.

Позиція постраждалих:

 – Сьогодні мій товариш, доброволець російсько-української війни був ледь не вбитий у своєму рідному місті лідером національного корпусу в Черкасах Дмитром Кухарчуком та його бандою. Цього так просто не залишемо. Все зафіксовано та передано правоохоронним органам. Тож надіюсь що винних буде покарано! , – написав у соцмережі один з учасників конфлікту, що представляв команду “боксерів-невдах”.

Як розповідає сайт vikka.ua, напередодні чоловік з друзями, побратимом по АТО Олександром Бородієнком та сімейною парою Олегом та Тетяною Кузнєцовими, відпочивали в одному із закладів міста. Чоловіки вийшли на вулицю покурити і Олександр, з нагоди перемоги Олександра Усика, викрикнув “Слава Україні”. У цей же час в закладі відпочивали нацкорпусівці. Одному з них викрик здався занадто гучним. Між молодиками зав’язалась суперечка.

 – Потім вся їхня компанія набігла на Сашу та Олега й почалась бійка. Я підійшов до Кухарчука і попросив, щоб той спинив своїх хлопців. Ми домовилися, що спочатку я заберу своїх друзів, потім він відведе своїх. Та коли я забрав Олега, почали бити його дружину

 Для них немає нічого святого. І жінок б’ють, і інвалідів. Коли я намагався відзняти все на камеру, Кухарчук вибив з моїх рук телефон та почав бити. Потім перекинувся на Сашка та двічі вдарив у обличчя. Олег під час бійки двічі втрачав свідомість, тому вже в кінці просто лежав на землі, − повідомив Віталій Мельниченко.

Тут варто зазначити, що за свідченнями Мельниченка, він, ветеран війни і просто чоловік, замість спробувати зупинити “побиття жінки і інваліда”, які йому за його ж свідченням є друзями, вирішив познімати “гарне” відео мордою…

Позиція нацкорпусівців:

Загартований у виличних і політичних боях Дмитро Кухарчук (праворуч) і міський голова Черкас

– Не мав жодного бажання коментувати ситуацію, але на всі інформаційні видання Черкас поштою почали приходити листи, в яких мене назвали бандитом і звинуватили у тому, що я зі своєю «бандою» забиваю ні в чому не винних людей.

В суботу ввечері дивився з друзями бокс в закладі «Ерік». Сиділи тихо і просто дивилися бій, тверезі, в чому можете не сумніватися, бо є багато свідків.

Коли вийшов на вулицю, побачив дуже дивну картину. Двохметровий амбал причепився до мого друга, що в два рази менше з питанням: «Чому це ви сиділи тихо і не кричали?» Почалася сутичка між ними і їх дівчатами. Цю сутичку я поліз розбороняти і відтягувати свого друга.

Амбала теж відтягнули , але натомісь він крикнув мені (не цензурною лексикою) наступні слова: Азов займається оральним сексом з представниками чоловічої статі… Саме тому зчепився з амбалом і почалася бійка, скоріше навіть масова штурханина. В результаті амбал опинився на підлозі, а всі заспокоїлися і відійшли.

Проте приїхала поліція і, маючи розуміння, що зараз ситуація може бути пояснена однобоко, вирішив повернутися. Вже при представниках поліції отримав по обличчю, за що дав здачі.  Заяв в поліцію не писав, проте забої на обличчі зафіксував у травмпункті , на що маю відповідну довідку.

Наразі один із учасників конфлікту лежить в лікарні з переламаною щелепою. І ця ситуація абсолютно мене не тішить. Хлопець він хороший і перед ним, тільки перед ним готовий вибачитись. Мав з Сашком розмову, в якій вирішили, що розійдемось без зайвого розголосу, проте комусь це розганяти вигідно. Кому? Залишається для мене загадкою, – розповів свою версію лідер “Нацкорпусу”, те ветеран війни Дмитро Кухарчук.

Зазначимо, що скільки стоять Черкаси і в них існують заклади громадського харчування (випивання), будь-які нічні суперечки на тему спорту і патріотизму закінчуватимуться однаково просто. Хоча такий спосіб вирішувати конфлікти “з нетверезими людьми”, мабуть, і не красить лідера молодої політичної партії. До того ж, “силові” методи впливу для нього буденщина, то він підприємця-МАФника на засіданні виконкому “виховує” кулаками, до всіх депутатів на сесії “чорноми чоловічками” лякає (тоді, до речі, по обличчю отримали декілька народних обранців), то з мером береться в “грудки”. Словом, все до того і йшло, що скоро ветерани почнуть гамселити один одного на чи то на політичному, чи на спортивному, чи ще якомусь грунті…