5 січня 2022 року в 13:00 в приміщені соціального коворкінгу «Digital Cherkasy» відбулася презентація Звіту про діяльність спортивного клубу «Черкаські богатирі» за 2021рік.

Спортивний клуб «Черкаські богатирі» був створений в кінці 2020 року, в 2021 році була зареєстрована громадська організація «Спортивний клуб – ЧЕРКАСЬКІ БОГАТИРІ». Засновниками громадської організації «Спортивний клуб – ЧЕРКАСЬКІ БОГАТИРІ» виступили Душейко Григорій Петрович, Чернаков Андрій Русланович, Губа Микола Миколайович.

Почесним Президентом спортивного клубу “Черкаські Богатирі” є Душейко Григорій Петрович. Це людина яка приділяє увагу розвитку спорту та здорового способу життя, не тільки в на Черкащині, а й в Україні, меценат, підприємець. Також, Григорій Петрович є почесним Президентом спортивного клубу “Вікінг” смт Чорнобай та віце-президентом федерації UPC – Ukrainian Powerlifting Committee.

Директором спортивного клубу “Черкаські Богатирі” є Губа Микола Миколайович, капітаном команди “Черкаські Богатирі” є Даниленко Сергій Миколайович, керівником громадської організації є Чернаков Андрій Русланович.

Головною метою діяльності спортивного клубу (громадської організації) “Черкаські Богатирі” є розвиток і популяризація пауерліфтингу та інших видів спорту, а також залучення населення до систематичних занять фізичною культурою і спортом, пропаганда здорового способу життя. Основними напрямами діяльності організації є:

 • здійснення фізкультурно-оздоровчої і спортивної діяльності;
 • участь у реалізації державної політики з питань розвитку фізичної культури і спорту;
 • популяризація здорового способу життєдіяльності людини через пропаганду гармонійного духовного та фізичного виховання у суспільстві;
 • розвиток спорту, організація та проведення змагань;
 • та ін.

Спортивний клуб “Черкаські Богатирі” в 2021 році прийняв участь в 9 (дев’яти) турнірах та заходах, зокрема, це наступні:

 • один міжнародний турнір – Чемпіонат Євразії 2021;
 • п’ять всеукраїнських турнірів: Чемпіонат України URPF 2021, Чемпіонат України UPC 2021, Кубку Мирона UPC ІІІ 2021, Кубок України UPC 2021, Кубок України URPF 2021;
 • два регіональні турніри: Сlоbа PAWER 2021 (м. Глобино), Спортивний weekend з силового екстриму 2 (м. Гребінка).
 • один показовий виступ 150-річчя з дня народження Івана Піддубного (село Красенівка, Золотоніського району).

Чемпіонат Євразії 2021 – 11 нагород, в т.ч. 9 найвищого ґатунку.

Чемпіонат України URPF 2021 – 10 нагород, в т.ч. 8 найвищого ґатунку.

Чемпіонат України UPC 2021 – 14 нагород, в т.ч. 7 найвищого ґатунку.

Кубку Мирона UPC ІІІ – 9 нагород, в т.ч. 6 найвищого ґатунку.

Кубок України UPC 2021 – 19 нагород, в т.ч. 13 найвищого ґатунку.

Кубок України URPF 2021 – 23 нагороди, в т.ч. 21 найвищого ґатунку.

Сlоbа PAWER 2021 – 15 нагород, в т.ч. 3 найвищого ґатунку.

Спортивний weekend з силового екстриму 2 – 30 нагород, в т.ч. 17 найвищого ґатунку.

14 серпня 2021 року в селі Красенівка Чорнобаївської територіальної громади відбулося масштабне відзначення з нагоди до 150-річчя з дня народження нашого славетного земляка Івана Піддубного – українського спортсмена-борця, шестиразового чемпіону світу з боротьби. Команда “Черкаські богатирі” спільно з спортсменами спортивного клубу “Вікінг” смт Чорнобай, прийняла участь в показовому виступі з силових видів вправ.

Отже, головними результатами СК “ЧЕРКАСЬКІ БОГАТИРІ” за 2021 рік є 131 нагорода в т.ч.:

– 86 на всеукраїнських та міжнародних турнірах;

– 45 на регіональних турнірах.

Плани діяльності команди “Черкаські богатирі” на 2022 рік передбачають участь в 7 (семи) всеукраїнських турнірах.

Так заплановано прийняти участь в 5-ти турнірах федерації UPC – Ukrainian Powerlifting Committee (Комітет пауерліфтингу України – офіційний представник в Україні міжнародних федерацій GPA-IPO і GPA-Drug Free) а саме:

 • Кубок Спарти 2022 з пауерліфтингу та окремих вправ смт.Чорнобай;
 • Відкритий Чемпіонат України UPC 2022 з пауерліфтингу, жимового двоборства та окремих вправ м.Київ;
 • Кубок Мирона 2022 з пауерліфтингу, та окремих вправ м.Миронівка;
 • Кубок України 2022 UPC» з пауерліфтингу, жимового двоборства та окремих вправ м.Київ;
 • Відкритий Кубок Черкаської області та м. Черкаси з пауерліфтингу та окремих вправ м.Черкаси.

Також, заплановано прийняти участь в 2-х турнірах федерації URPF – Ukrainian Raw Powerlifting Federation (Федерація безекіпірувального пауерліфтингу України, є представником в Україні міжнародної федерації World Powerlifting Raw Organization WPRF) , а саме:

 • Відкритий Чемпіонат України URPF 2022 з пауерліфтингу та окремих вправ м.Київ;
 • Відкритий Кубок України URPF 2022 з пауерліфтингу, та окремих вправ м.Київ.

Спортивний клуб «Черкаські богатирі» в 2022 році планує активно висвітлювати свою діяльність, популяризувати здоровий спосіб життя, фізкультуру та спорт в ЗМІ та популярних соціальних мережах фейсбук та інстаграм.