Invictus Games відбулися 14 вересня в Києві. Участь у змаганнях взяли 11 черкащан.

Про це повідомляє “Інфоміст”.

Цьогоріч організатори конкурсу вирішили не ділити призові місця, а вручити нагороди усім ветеранам, які брали участь у змаганнях.

Сергій Кривошея,  Віталій Степаненко, Олег Томачов, Олександр Рябошлик, Артем Лукашук, Антон Гуленко, Олександр Кіріченко, Сергій Прядко, Володимир Блуд, Олексій Драбовський, Олександр Ходос отримали медалі за виступи у різноманітних видах спорту.

Артем Лукашук змагався у спринті на 100 метрів, стрибках у довжину, штовхання ядра та веслування на тренажері (1 хвилина). Розповідає, що це його не перші Ігри. Бере участь у змаганнях вже третій рік поспіль:

– Враження дуже класні, особливо, коли зустрічаєшся з побратимами, коли панує така дружня атмосфера. Відчуваю, що я у своєму руслі і працюю вподвійну силу.

Черкащанин Олег Толмачов у минулому році посів призове місце на цих змаганнях. Каже, що цьогоріч також готувався дуже посилено:

– Спорт є важливим у моєму житті. Ці змагання допомагають мені мотивувати себе та розвивати у цьому напрямку. Хочу популяризувати спорт серед молоді та серед поранених ветеранів.

На ручному велосипеді та у забігу на колясках виступав Сергій Прядко. Розповідає, що хоч готувався лише два місяці, однак результатом дуже задоволений:

– Атмосфера просто бомба. Дуже багато друзів зустрів. Перемога – то таке. Головне, що мені подобається мій результат.

Вже за кілька днів організатори обіцяють вирішити, хто попаде у склад національної збірної та поїде на Invictus games 2020 до Гааги. Під час відбору члени комісії будуть зважати не так на спортивні досягнення.