У селищі Суботці на Кіровоградщині поліція вже місяць розшукує 17-річну дівчину Діану Хріненко. До пошуків залучили найкращих собак з кінологічних центрів Черкас, Дніпра, Запоріжжя та Одещини, передає Укрінформ.

Із дня початку пошуків працюють 1563 працівники поліції.

“Ними було обстежено 3 тис. 245 гектарів території. Проведений побудинковий обхід 1142 будинків селища та опитано 2950 жителів. Обстежено 12 водойм, 72 кілометри лісосмуг та 570 гектарів лісу”, – повідомила речниця ГУНП в Кіровоградській області Віталіна Бевзенко.

Як написав на своїй сторінці у Facebook заступник голови Нацполіції України В’ячеслав Аброськін, дівчина вночі поверталася додому з місцевої дискотеки, по дорозі розмовляла по телефону. Раптом розмова перервалася і дівчина почала просити про допомогу.

blank

“Її знайомий співрозмовник каже, що розмова перервалася, потім… почув страшні слова: “Я стікаю кров’ю, зателефонуй батькам, я поряд”. При виклику поліцією було встановлено місце нападу на дівчину, також виявлено її телефон. Огляд місця нападу вказує на скоєння відносно дівчинки тяжкого злочину”, – пише Аброськін.