Працівники кінологічного центру Головного Управління національної поліції в Черкаській області звернулися до міської влади Черкас з проханням відремонтувати дорогу по вулиці Грибній. Саме на цій вулиці, за адресою Грибна, 1, знаходиться цей заклад.

Кінологічний центр є надзвичайно важливим для черкаської громади, адже саме його працівники разом із службовими собаками займаються розкриттям резонансних злочинів, пошуком людей, вибухівки, наркотичних речовин та забезпечують безпеку під час громадських заходів. Можна сказати, що від поліцейських із їх чотириногими помічниками великою мірою залежить життя та здоров’я тисяч черкащан.

А от доїхати до кінологічного центру нині дуже складно, адже дорога тут знаходиться у вкрай незадовільному стані. Більша її частина взагалі не має асфальтного покриття, вкрита ямами та вибоїнами, тож рухатися по ній навіть на автомобілі можна лише із швидкістю пішохода. А у негоду вона перетворюється взагалі у непроїзну, однак іншого шляху до кінологічного центру немає.

Від так, ремонт дороги в рази пришвидшить прибуття на місце події правоохоронців та підвищить ефективність їх роботи. Відповідно полагодити дану ділянку автошляху мало б стати справою честі для місцевої влади.

Про будні роботи черкаських кінологів та дорогу до кінологічного центру – у сюжеті журналістів ТРК «ВІККА»…