Якісна питна вода – невід’ємний компонент та умова для здоров’я людини. Надзвичайно важливим є обізнаність населення про збереження водних ресурсів, водозабезпечення нашого міста, якість води та її контроль. Для інформування містян працівники водоканалу охоче долучилися до проведення вуличної акції «День громадського здоров’я», яка відбулася 7 квітня в Долині троянд. Повідомляють у прес-службі підприємства.

Під час заходу організаторами була проведена просвітницька робота щодо здорового способу життя, фізичної та рухової активності, вакцинації та профілактики інфекційних хвороб, безпечної сексуальної поведінки, профілактики і тестування на ВІЛ та піклування про власне здоров’я.

blank

З метою привернення уваги до проблематики для школярів організували квест, під час якого діти могли в ігровому форматі не тільки показати свої знання, а й дізнатися чимало нового та корисного для свого здоров’я. Зокрема, фахівці лабораторії водоканалу розказали про контроль якості питної води та провели лабораторні дослідження.

За активну участь та свої знання учасники квесту отримали грамоти та цінні подарунки від організаторів вуличної акції.

blank

blank

blank

blank blank