Черкаські лісівники від початку воєнних дій на Сході допомагають українській армії. Але, як з’ясувалося, не лише армії, а й мирним громадянам. Про це говорить керівник військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка Павло Малихін

«До речі, ще раз про волонтерство. Ось так виглядає на місці чергова партія декоративних дерев від Черкащини.

Близько місяця тому наші друзі знову надіслали нам партію рослинності для благоустрою Авдіївки. Понад 1000 дерев та кущів. Ось так. Хоч і війна, а життя продовжується. І естетика – один із ключових моментів, що відрізняє нас від орди. Як ніхто, це розуміє керівник Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Дзюбенко. Кількість декоративних рослин, надісланих за весь цей час нашому місту, навіть не порахувати! Більшість цих рослин стануть прикрасами територій навчальних закладів.

Як завжди, дякуємо Олексію Дробязку, котрий координував та здійснив доставку цього цінного вантажу.

А окремо – тодішньому голові Черкаської ОДА Юрію Ткаченку.

Чому тодішньому? Наш друг, завдяки ініціативам якого чимало допомоги отримало і військо, і сама Авдіївка, віднедавна обіймає трохи іншу посаду. Юрій Олегович відтепер – радник Президента України.

Мав щастя спілкуватись із цією цілеспрямованою людиною і в Авдіївці, і під час візиту до Золотоноші. Можу тільки побажати подальших здобутків! Вони будуть!

Ну і в цілому: Черкащино, дякуємо!!», – розповів Малихін.