Дівчина сплутала автобуси і приїхала до Черкас замість Переяслав – Хмельницького. Повідомляють у прес-службі патрульної поліції.

Так, вихідними доля зіграла жарт із 17-річною панянкою, яка помилково сіла не на той автобус в Києві після того, як провела на потяг свого коханого. Дівчина зрозуміла, що допустила помилку, коли уночі вийшла на зупинці чужого міста.  Вона їхала до Переяслав – Хмельницького. 

Здалося, що шлях був довшим ніж зазвичай, далі розповідає: 

“Я сіла до автобусу, що на станції “Чернігівській”, звідки рейс прямує через Переяслав-Хмельницький, куди мені й треба.  Та вийшла я на автостанції незнайомого міста. Майже без грошей. Майже з розрядженим мобільним. Розгублена. До кого звернутися по допомогу, не знала. Тоді вирішила просити патрульних Черкас, бо знаю, що поліцейські багатьом допомагають у різних ситуаціях. Через кілька хвилин за моїм викликом прибув екіпаж і ми поїхали до Управління. Працівники чергової частини напоїли гарячим чаєм, зарядили мій мобільний телефон відтак, я змогла повідомити рідним де знаходжусь. Не знаю яким чином, але поліцейські знайшли водія, який направлявся якраз до Переяслав-Хмельницького і вже о 3-й ночі я поїхала додому. Здавалося, хто зверне на тебе увагу, коли ти чужа в нічному місті, добре, що є патрульні, які зовсім не байдужі до твоїх проблем. Тепер я вдома, завдяки людям у формі. Відтак моє ставлення – це вдячність!”.