Підозрюваний два роки тому звільнився з місць позбавлення волі та продовжив вчиняти кримінальні правопорушення. Нападник,  погрожуючи ножем, нападав на дітей та забирав їхні золоті прикраси. За даними правоохоронців чоловік вчинив щонайменше чотири напади на неповнолітніх, повідомляють правоохоронці.

До чергової частини Черкаського відділу поліції надійшло ряд звернень жителів міста Черкаси про напад невідомої особи на їхніх дітей. Покази свідків були схожі між собою: діти, на яких було вчинено напад, гралися у дворах біля своїх багатоповерхових будинків. Коли дитина залишалася на одинці, до неї підходив невідомий чоловік, та погрожуючи ножем відбирав золоті хрестики. Малеча травм не отримувала, але була налякана. Потерпілими від рук нападника стали діти віком від 4 до 9 років, які проживали в різних районах міста. Всі жертви описували одного і того ж чоловіка.

При проведенні оперативно-розшукових заходів, оперативники встановили особу ймовірно зловмисника та місця куди він збував золотої прикраси. Чоловіка  затримали в одному із ломбардів міста, коли він намагався здати золотий хрестик, який, як виявилося, належав потерпілій від рук нападника дитині. Зрозумівши, що його викрито та, що у поліцейських є докази його вини, чоловік зізнався у вчиненому.  Він розповів, що не працює та веде кочовий спосіб життя. Кошти на власні потреби здобував, вчиняючи напади на дітей. Викрадене здавав до ломбарду.

На сьогоднішній день слідство володіє доказовою базою про вчинення зловмисником чотирьох розбійних нападів. Наразі чоловікові оголошено про підозру у вчиненні ряду кримінальних правопорушення передбачених частиною 2 статті 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Санкція статті передбачає покарання у вигляді  позбавлення волі на строк до десяти років із конфіскацією майна.