За минулу добу рятувальники Черкаського МРВ УДСНС двічі надавали допомогу у відкриванні вхідних вхідних дверей квартир у багатоповерхових будинках. Повідомляють у Черкаському міськрайонному відділі УДСНС України у Черкаській області.

Так, 3 грудня о 10:50 потрібне було надання допомоги по відкриванню вхідних дверей в одній із квартир на вулиці Пастерівській, в середині якої самостійно перебувала громадянка літнього віку, яка не могла відчинити двері та потребувала медичної допомоги, через встановлення попереднього діагнозу – перелом правої нижньої кінцівки. По прибуттю на місце виклику рятувальники 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини за допомогою автодрабини потрапили через вікно у квартиру та відчинили вхідні двері зсередини.

Цього ж дня о 19:40 особовим складом 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини надавалася допомога громадянці по відкриванню вхідних дверей квартири житлового будинку, в якій знаходився її 12-річний син, котрий не відчиняв двері та протягом тривалого часу не виходив на зв’язок. Працівники пожежно-рятувальної служби, за допомогою висувної драбини, через вікно, проникли в помешкання та розбудили дитину, котра міцно спала.