На базі Головного управління Національної поліції в Черкаській області для працівників різних служб Главку пройшли заняття з працівниками відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення та інструкторами тренінгового центру з домедичної підготовки. Правоохоронці отримали не тільки додаткові теоретичні знання, а й практичні. Повідомили у пресслужбі нацполіції Черкащини.

Головна мета заняття – удосконалити знання та уміння кожного поліцейського у наданні першої домедичної допомоги потерпілим та запам’ятати основне правило, що інколи на допомогу може бути обмаль часу. У критичній ситуації кожна втрачена хвилина може коштувати життю людини.

Зараз в умовах воєнного стану кожен правоохоронець повинен швидко та без зволікань вміти правильно реагувати на різні види критичних ситуацій, які можуть виникнути під час виконання ними службових обов’язків. Це й своєчасна та кваліфікована домедична допомога при отриманні різних видів поранень. А також, швидке та чітке реагування працівників поліції у разі виникнення будь-якої небезпечної ситуації.

Правоохоронці практично відпрацювали надання домедичної самодопомоги, взаємодопомоги, допомоги постраждалим, а також надання домедичної допомоги під час різних невідкладних станів.

Крім того, інструктори продемонстрували способи зупинки різних видів кровотеч, правила накладання турнікетів, способи транспортування потерпілих, які отримали різні поранення, техніку масажу серця та штучного дихання. Також навчили поліцейських надавати допомогу собі особисто, якщо поблизу немає товаришів.

Вдячні інструкторам за корисну та інформативну зустріч. Такі навички стануть у пригоді працівникам поліції під час виконання ними службових обов’язків.