Торік для судів Черкаської області придбали 4 засклені кабіни для підсудних. Одна з них, вартістю близько 50 тисяч гривень була облаштована і в Соснівському райсуді Черкас, інформує “Інфоміст”.
Минулого тижня цей суд задовольнив клопотання сторони захисту в резонансній “справі Сергієнка” і випустив обвинувачених із кабіни. Тим самим суд погодився, що нова кабіна “принижує” особу.
Зазначимо, що цьогоріч в черкаські суди придбають ще 6 таких “принизливих” кабін. Так, по одній кабіні облаштують в судах Золотоноші, Звенигородки, Монастирища та Кам’янки, ще дві – в Умані.
Восени 2017 року на замовлення черкаського управління ДСАУ уже були придбані 4 захисні засклені кабіни для підсудних у зали судових засідань. Їхня загальна вартість – 212 тисяч гривень.  Три з них були облаштовані в Будинку правосуддя: у Черкаському районному, Придніпровському та Соснівському судах.
Зазначимо, що 3 липня Соснівський райсуд випустив обвинувачених у резонансній справі про вбивство журналіста Василя Сергієнка із “принизливої клітки” і дозволив їм слухати справу в залі. Таким чином було задоволено клопотання їхніх адвокатів.
blank