Директор Корпорації МФСО “ФК “ЧЕРКАСЬКИЙ ДНІПРО” та фактичний президент однойменного футбольного клубу Володимир Лашкул прокоментував “Дзвін.mediaвчорашні звинувачення Арсена Авакова і масові облави у пошуках причетних до договірних футбольних матчів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФК “Черкаський Дніпро” фігурує у списку “35 клубів-шахраїв” Арсена Авакова

– У “Черкаському Дніпрі” жодних обшуків не було, нас ніхто ні у чому не обвинувачує. Особисто до мене поліція не зверталися. Я завжди був за те, аби футбол в Україні був чесний.

Звичайно, в футбол грають люди, і за всіх футболістів я відповідати не можу, але клуб до цього точно не причетний. Можу лише сказати, що завжди проти нас намагаються грати не чесно, особливо в цьому сезоні було це дуже видно, – розповів Володимир Григорович.

Нагадаємо, що вчора відбулась масштабна поліцейська спецоперація, спрямована на виявлення осіб, причетних до організації «замовних» футбольних матчів. Задокументовано протиправну діяльність 5-х злочинних груп та 35 футбольних клубів. У межах цієї справи Департаментом захисту економіки, Головним слідчим управління Нацполіції та ГПУ проведено 40 обшуків на території 10 областей.

Зокрема в інфографіці МВС значиться, що черкаський футбольний клуб серед 35-ти, що замішані у спортивній корупції та договірних матчах.