31 липня 2018 року ліквідовані як юридичні особи публічного права Державна екологічна інспекція у Полтавській області та Державна екологічна інспекція у Черкаській області. Повідомив очільник екоінспекції області Олександр Позняков.

Накази про ліквідацію видані Державною екологічною інспекцією України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 р. № 102 «Питання реалізації Концепції реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища».

Згідно з пунктом 5 статті 105 Цивільного кодексу України встановлено двомісячний строк для заявлення кредиторами своїх вимог до юридичних осіб, які ліквідуються.

Повідомляємо також про створення Державної екологічної інспекції Центрального округу, повноваження якої поширюються на територію Полтавської та Черкаської області.

Начальником Держекоінспекції Центрального округу призначений Осипенко Вадим Георгійович. Перший заступник начальника – Поліщук Сергій Анатолійович. Заступник начальника – Кардаш Володимир Володимирович.

Юридична адреса: вул.Коцюбинського, 6, м.Полтава, 36039; Електронна адреса: centr@dei.gov.ua.