Двох колишніх поліцейських за підозрою в отриманні неправомірної вигоди виправдав суд через неоднозначність свідчень заявника, пише “Кропива”. 

Відповідний виправдальний вирок виніс Соснівський суд.

За даними слідства, слідчий Черкаського відділу поліції Ігор Засуха та дільничий Дмитро Гладченко вимагали неправомірну вигоду за закриття кримінального провадження та повернення пристрою для відстрілу патронів несмертельної дії у розмірі тисячі доларів. Посередником виступав дільничий який в результаті і отримав зазначену суму для передачі слідчому. Дільничий зустрівшись із заявником погодили суму неправомірної вигоди, після чого в робочому кабінеті слідчого було повернуто вилучений пристрій та надано обіцянку закриття провадження після отримання обумовленої суми коштів.

Заявник який звернувся з заявою про вимагання хабара за наслідками наступних подій. В липні минулого року він відпочивав з товаришем та вживав алкогольні напої, потім очікував на вулиці на приїзд таксі. В цей час їх почали провокувати невідомі чоловіки і він застосував пістолет травматичної дії щоб їх налякати. Для цього здійснив кілька пострілів в повітря, а через деякий час приїхала поліція яка вилучила пістолет. По факту подій було відкрито провадження по статті хуліганство. Щоб повернути вилучений пристрій він звернувся через свого знайомого до дільничого Дмитра Гладченка для вирішення питання.

В ході судового засідання обвинувачені не визнали вини та відмовилися від дачі показів.

Під час судового засідання, заявник повідомив, що суму за закриття справи і повернення пістолета йому озвучив знайомий який зводив з дільничим. Особисто дільничий нічого за гроші не говорив, а із слідчим у нього розмови про гроші взагалі не було.

Зважаючи на покази заявника суд вирішив виправдати підозрюваних за недоведеністю у вчиненні кримінального правопорушення.