На одному з підприємств Звенигородського району сталася сутичка між працівниками та представниками ТЦК. Як написали очевидці у соцмережі, в ході бійки використовували зброю, біти та газові балончики.
Інцидент стався 8 червня, розповіли у пресслужбі поліції області.
За попередніми даними, між працівниками підприємства та представниками РТЦК виник конфлікт, у ході якого один із чоловіків застосував газовий балончик. Крім того, один з учасників сутички дістав стартовий пістолет і здійснив постріл у повітря. Одного чоловіка працівники РТЦК забрали з місця події.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 146 Кримінального кодексу України — незаконне позбавлення волі або викрадення людини.
Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснює Черкаська спеціалізована прокуратура у сфері оборони.
Наразі поліцейські проводять необхідні слідчі дії, опитують свідків та очевидців події.
Слідство встановлює всі обставини.


КОМЕНТАРІ